• CS
  • DE

Nabídka služeb

Popis zařízení
Hotel Kovošrot nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením. V přízemí se nachází jídelna, kavárna, společenská místnost, v teplých měsících možnost venkovního posezení, zahradní krb, ohniště, venkovní stolní tenis, tenisový kurt s umělým povrchem, dětské prolézačky.

Hotel je vhodný pro rodinné akce, školení, kurzy porady, školy v přírodě, soustředění sportovců, svatby, poznávací pobyty dětí (zajišťujeme hudební skupiny nebo diskotéky). Pro skupiny zajišťujeme celodenní výlety autobusem.

Stravování je formou polopenze nebo plné penze. Pro hosty je vyhrazené a uzamykatelné parkoviště.

Specifikace provozu:

celoroční (pouze na předchozí objednávku)

Počet pokojů:

18

Kapacita lůžek:

60 + přistýlky

Služby v místě a okolí
Přímo v obci se nachází lesní koupaliště, dětský lesopark a dětská sjezdovka 300 m s vlekem vhodná pro děti, další sjezdovky jsou na svahu nad Polevskem u Nového Boru (cca 4 km) s nočním lyžováním a Jedlová (cca 10 km). V okolí jsou běžecké trasy začínající nedaleko hotelu.

V létě je tato oblast vhodná pro cykloturistiku po značených stezkách, jízdu na koních, rybaření, turistiku. Nově vybudovaný lesopark s průlezkami pro děti přímo v Kytlicích.

Doporučujeme Vám výlety: na vrchol Jedlové hory (rozhledna s kruhovým výhledem), na Křížovou horu (kaple s křížovou cestou), na prohlídku zříceniny hradu Tolštejnu, na prohlídku středověké štoly sv. Jana Evangelisty, na Světlík, větrný mlýn s chráněnou ptačí rezervací, na exkurzi do sklárny z roku 1414 v Chřibské, do Jetřichovických stěn (NP České Švýcarsko) 15 km, k Dolskému mlýnu a na skalní hrad Šaunštejn 20 km, na Pravčickou bránu a do soutěsek s plavbou na lodičkách 25 km, do velice známého Kyjovského údolí (vše NP České Švýcarsko) 10 km.

Přímo v obci je vlaková a autobusová zastávka. V nedalekém Novém Boru jsou banky, bankomaty, nákupní střediska, kina a divadlo.

 

^